Objednávka osobního horoskopu

Objednejte si horoskop na míru prostřednictvím našeho formuláře níže.

Proč naše HOROSKOPY a VÝKLADY ?

  • ♥ Individuální přístup
  • ♥ Dlouholetá praxe v oboru
  • ♥ Profesionální přístup
  • ♥ Spokojení zákazníci
  • ♥ Vhodný dárek

© Horoskopy na míru

» Osobní horoskop: 9 - 10 stránek A4

Osobní horoskopUdává nám životní směr - ukazuje vývoj nových možností, na kterých oblastech zapracovat, kde máme možnosti něco dokázat a dobře využít osob. potenciál. Také poukáže na slabší místa a my díky horoskopu se podle toho preventivně můžeme zachovat.

» Dětský horoskop: 9 - 10 stránek A4

Osobní horoskopNarodí se vám v rodině miminko, nebo se již narodilo? Chcete být krok vpřed - správně s ním pracovat, odhalit jeho vrozený potenciál, správně ho motivovat a podporovat ? V tomto všem vám pomůže tento rozbor. Další možností je pokud máte problémové dítě a nerozumíte mu, nechápete ho a přitom s tím chcete něco udělat. Rozebereme - povahu, zájmy, nadání, studijní a pracovní zaměření a kariéru. Poslouží i jako vhodný dárek k právě narozenému miminku.

» Horoskop solární / roční: 4 - 5 stránek A4

Osobní horoskopUdálosti, které Vás mohou provázet v daném roce. Na co se máte připravit a jak a v čem využít pozitivní energie v daném roce. A i být připraven na určité problémy v daném roce.

» Horoskop karmický: 4 - 5 stránek A4

Osobní horoskopČlověk v životě má určitý úkol, zadání, které by měl plnit. V tomto horoskopu, podle dalších aspektů se dá vyčíst toto zadání a úkol. Tato informace je důležitá pro každého z nás, aby jsme se posunuli dále a svůj život prožili lépe a kvalitněji.