Nejstarší věštění z ruky

Věštění z rukyVěštění a celkově předpovídání budoucnosti má hned několik druhů s dlouhou historií, která sahá mnohdy až stovky let před náš letopočet. Budoucnost se věští jednak z kávy nebo čaje, což jsou velice kuriózní předměty pro věštění, ale také z koule nebo ruky. Věštění z ruky má velice zajímavé pověry a doslova magické kořeny, které si v tomto článku společně popíšeme.

Velmi také záleží na tom, za jaké ruky věšíme, jelikož i samotný výběr ruky pro věštění je velice důležitý a rozhodně ho nesmíme podcenit.

Levá ruka ukazuje předpoklady, se kterými se člověk již narodil a od samotného začátku je ovlivňován svým mozkem.

Pravá ruka spíše ukazuje naši praktickou stránku, čili jak na sobě daný člověk pracuje, čeho dosáhl a jaké má povahové vlastnosti a rysy.

Ne nadarmo se říká, že ruka je mapou našeho života. Z naši dlaně se tím pádem dá vyčíst naprosto všechno, co vás jenom napadne. Naše dlaň, ale i samotný obličej udávají pro věštění všechny informace, které jsme prožili, které žijeme a které prožijeme - dlaň tedy udává jak minulost, přítomnost, ale také samozřejmě i budoucnost.

Ze samotných čar na rukou jdou přečíst někdy až nemožné věci, které o člověku prozradí i to, co možná ani nechce z nějakého důvodu vědět.

Z jaké ruky věštit ?

Při věštění z ruky záleží na okolnostech, ale také hlavně na tom, jakou ruku si k věštění zvolíte, jelikož tento první krok je pro věštce zlomový a základní. To, jakou podáte věštci ruku o vás také samozřejmě něco napovídá a ukazuje.

Každá dlaň má svoje základní čáry a také základní zóny, které je nutno odlišovat a držet se jejich předpovědí. Úplně nejstarším druhem věštění a magie je tedy výklad a věštění budoucnosti z vaši dlaně.

V žádném případě se nemusíte bát toho, když si z internetu a své ruky vyčtete a vyvodíte, že máte krátkou čáru života na dlani. Nejedná se tedy o to, jak dlouho budete žít, ale o úplně něco jiného - což vám samozřejmě velice rád sdělí váš věštec, který vám z dlaně předpoví jak minulost, přítomnost, tak i budoucnost, kterou lidé chtějí samozřejmě z jistých důvodů vědět a znát nejčastěji.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner