Návod na věštění z křišťálové koule

Křišťálová koulePráce s křišťálovou koulí není tak jednoduchá, jak ze zpočátku může zdát. Jedná se o propracované a dlouho získávané podklady, které vám umožní pracovat s křišťálovou koulí přesně tak, jak potřebujete a jak zamýšlíte.

Nicméně se jedná o dlouhodobě získávané podněty k tomu, aby se člověk s koulí naučil pracovat. V žádném případě to tedy nefunguje tak, že by si člověk koupil křišťálovou kouli a ihned z ní uměl věštit a předpovídat budoucnost. Jedná se o poměrně složitý a hlavně zdlouhavý proces, který jde do jisté míry naučit. Ze zhruba 10-ti procent je možné se naučit pracovat k křišťálovou koulí, ale 10 procent nám je bohužel k ničemu. To ovládneme pouze základní věci, které budeme muset stejně dříve nebo později rozvíjet.

Práce s křišťálovou koulí si vyžaduje svoji určitou píli a hlavně vytrvalost. Člověk se musí učit, rozvíjet své myšlení a hlavně se vyvarovat několika základním chybám, které mohou při práci s koulí vzniknout.

Základní věštecké chyby

Většinou jsou základní chyby toho ražení, že člověk chce od křišťálové koule vědět křivé a nepravdivé informace. Jedná se například o výherní čísla do loterie a další věci podobného charakteru. To se člověk může snažit sebevíce, ale křišťálová koule takovéto věci bohužel nesděluje. Naopak si člověk může položením těchto otázek kouli znepřátelit a tím pádem si zavřít bránu pro další věštění a magickou spolupráci.

Mějte vždy na paměti, že křišťálová koule může být vždy dokonale vyleštěnáj. A teď dávejte dobrý pozor: musí být stále na jednom místě. Není tedy možné, že si ji budete denně přenášet z místa na místo. Koule si vyžaduje svůj klid a prostor pro práci.

Naučit se pracovat s křišťálovou koulí není jednoduchá práce a rozhodně to nefunguje tím způsobem, že si jeden den řeknete, že se s ní naučíte pracovat. Bohužel, takto to rozhodně nefunguje.

Pracovat s křišťálovou koulí umí pouze zasvěcení lidé, kteří své tajemství dále již nerozvádí a nikomu nesdělují. Jsou pod nesmírně velkou přísahou o tomto tajemství někomu říkat a nějak se o něm zmiňovat. Magie je zajímavá věc a není radno si s ní pohrávat a nějakým způsobem ji pokoušet.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner