Michaela Kuklová aneb princezna Jasněnka

Michaela Kuklová se narodila 8.4.1968 ve znamení Berana. Začínala jako dětská herečka a svou první roli dostala ve třinácti letech. Michaela si mimo jiné zahrála spoustu princezen, ve kterých předvedla své herecké umění. Míšu třikrát nevzali na konzervatoř, a i proto se rozhodla studovat DAMU.

S hercem a producentem Jirkou Pomejem byla vdaná třináct let. V tomto manželství Míša dávala moc ze svého potenciálu, a tak se stalo, že za celou dobu manželství nepřišlo děťátko. Dítě přišlo až ve vztahu s novým manželem.

Míša v čase minulém

  • Míša zanedbávala péči o sebe a své city.
  • Míša méně přijímala než dostávala.
  • Míša neuměla používat svou sílu, která je jí vrozená.
  • Míša je však princezna bojovnice

V tomto časovém období nastal zlom a Míše se začalo dařit. I když budou na povrch jejího vnímání teprve vyplouvat prožité léta s Jiřím, v této chvíli je však důležité, aby Míša nevracela čas. Její syn a její manžel jsou jí oporou.

Michaela Kuklová - rodina a práce

Míša má před sebou kariérní růst, dokáže dělat za dva, proto je v této chvíli pro Michaelu důležitý její manžel a také její syn. Má vysokou úroveň mentální energie a všechna úskalí i problémy zvládne. Zcela určitě bude dobré, pokud zvýší oddanost věci, citlivost a odvahu. Někdy si Míša neuvědomuje hloubku své moudrosti.

Láska, pravda a přátelství jsou pro Michaelu velmi důležité.

Měla by se věnovat i svým koníčkům, obklopit se zvířaty a květinami. To jsou přírodní energie, které jí dají sílu. Chinon, její pomocník a léčitel, jí z oblohy posílá sílu
a zároveň také moc.

Tyto roky prochází jejím znamením. Princezna Jasněnka sílí a to nejen vlivem prostředí a lidí, ale i souladem planet. Přejeme Míše krásná a silná léta. Bude z ní dobrá, laskavá a pohodová máma. Její životní číslo je 9.

Třetí skoba pro Kocoura - Michaela Kuklová

Zajímavé odkazy - Michaela Kuklová

SMS Věštba
SMS Výklad / banner