Měsíční čínský horoskop

Měsíční čínský horoskop od 01.12.2017 do 01.01.2018

Krysa: 

Hlavně se nepleťte do záležitostí, které se vás přímo netýkají. Okolí vám sice může vytýkat alibismus, ale situace je daleko složitější. Při vaší povaze by to nakonec dopadlo tak, že člověk, kterého se problémy bytostně týkají a jehož existenci ohrožují, by seděl a poplakával nad zlým světem, zatímco vy byste se starali o něco, s čím nemáte nic společného.


Buvol: 

Hlavně se sami nepřiřazujte do skupiny lidí, kteří by na sobě měli šetřit, protože si nic kvalitního vlastně ani nezaslouží. Když se bude mluvit o vašem vlastním počítači, který si za své vlastní peníze kupujete, nenechte si namluvit, že nic kvalitního vlastně ani nepotřebujete. Chtějte stroj, který vám bude vyhovovat po funkční stránce, a zároveň se vám bude líbit i vzhledově.


Měsíční čínský horoskop od 01.11.2017 do 01.12.2017

Krysa: 

Staré přísloví praví, že bozi mají člověka chránit před přáteli, protože před nepřáteli se dokáže ochránit sám. O tom, jak moc jsou tato slova pravdivá, se budete v tomto měsíci přesvědčovat dnes a denně. Člověk, který se rozhodne, že vám pomůže, celou vaši situaci spíše zkomplikuje. Nakonec to sice uvedete do pořádku, ale budete s tím mít zbytečně moc práce.


Buvol: 

Většina pracovních záležitostí probíhá ve zmatku, který nesnášíte a který vás jen znervózňuje. Bylo by dobré, abyste v takové chvíli zbrzdili svou pracovitost a v klidu počkali, jak se situace vyvine. Na kolegy, kteří se hádají, se dívejte chápavě, ale do jejich sporů se vtáhnout nenechejte. Zbavilo by vás to klidu a dobrého rozmaru, který budete potřebovat ze všeho nejvíce.


Měsíční čínský horoskop od 01.10.2017 do 01.11.2017

Krysa: 

Ne rozdíl od ostatních, kteří mají dojem, že se vaše firma jen tak tak potácí, si vy velice dobře uvědomujete její potenciál. Vaše nápady, které by ji mohly vrátit zpátky do hry, jsou naprosto geniální. Je ale potřeba, abyste s nimi seznámili ne svého nadřízeného, ale přímo majitele firmy. Využijte první šance, kdy se k němu dostanete, a přesvědčte ho, že má šanci k růstu.


Buvol: 

Počítejte s většími investicemi do domácnosti a rodinného hospodaření vůbec. Pokud vám začátek školního roku ukázal, že nutně potřebujete nové auto, neváhejte a začněte vybírat vhodný model. Když miláček usoudí, že nutně potřebuje něco, co vy považujete za zbytečné (třeba parkovací automat), neříkejte, že je to nesmysl. Tím, že mu jeho přání splníte, máte pro zbytek roku zaručenou pohodu!


Měsíční čínský horoskop od 01.09.2017 do 01.10.2017

Krysa: 

Na jedné straně je vám jasné, že musíte pracovat, protože to, co máte na starosti, za vás nikdo neudělá. Na druhé straně už bytostně cítíte, že potřebujete odpočinek, na který během léta nebyl čas. Nechcete využít prodlouženého víkendu a vyrazit si někam, kde se o vás postarají? Obvykle lázeňské pobyty považujete za zbytečné vyhazování, ale tentokrát by vám opravdu prospěly.


Buvol: 

V práci i v soukromí musíte vymýšlet řešení, která nejsou obvyklá ani prověřená, ale která jako jediná fungují. Doma si je prosadíte, ale v práci k tomu budete potřebovat trpělivost téměř nebeskou. Když vám šéf řekne, že vám tedy dává dovolení, ale že se všechno bude dít na vaši zodpovědnost, neděste se. Celá akce skončí vaším triumfem a on se k tomu, že všechno vznikalo pod jeho patronátem, ještě moc rád přihlásí.


Měsíční čínský horoskop od 01.08.2017 do 01.09.2017

Krysa: 

Život vás konfrontuje s vašimi sny a představami - a vy zjišťujete, že vlastně můžete být docela spokojení, protože se vám jich plní opravdu hodně. Přesto by bylo dobré, kdybyste alespoň část tohoto měsíce využili k uvažování o tom, kam další část svého života nasměrovat. Předejdete tak nudě, která vás nutí, abyste zbytečně riskovali, a zároveň si do svého života nevnesete zbytečné problémy.


Buvol: 

Ať se děje cokoliv, je potřeba, abyste přesně a do posledního detailu dodržovali veškeré pokyny a nařízení. To, že jste na dovolené, v tomto směru žádnou výjimku neznamená. Když přijde váš životní druh nebo spolucestující s tím, že se vyhnete placení mýta nebo něčeho podobného, nesmíte za žádných okolností souhlasit. Pokuta, kterou byste dostali, by vám nadlouho znepříjemnila život.


Měsíční čínský horoskop od 01.07.2017 do 01.08.2017

Krysa: 

Naštěstí nemáte s trpělivostí větší potíže! Záhy zjistíte, že ji potřebujete zejména v práci, kde musíte stále dokola vysvětlovat něco, co je vám naprosto jasné, ale co vaši kolegové a především podřízení z neznámých důvodů nechápou. Další porci potřebujete doma. Tam budou děti chtít, abyste je pustili na prázdniny s lidmi, které neznáte, a nechápou, že se vám to nelíbí.


Buvol: 

Jde o dny, které proběhnou v nalézání věcí, které jste už dávno považovali za ztracené. Bude to překvapivé, protože je najdete i na místech, která jste mnohokrát prohledali. Další náročnou disciplínou bude balení na dovolenou. Zatímco vy patříte k lidem, kteří mají s sebou rádi všechno, co by mohli potřebovat, váš partner vrčí, protože si myslí, že bude lepší, když pojedete nalehko.


Měsíční čínský horoskop od 01.06.2017 do 01.07.2017

Krysa: 

I když se vám nechce, musíte se vracet k tomu, co jste v minulosti odložili s tím, že se to nějak vyřeší. Kromě toho musíte být opatrní i na veškeré úřední záležitosti. Než se rozhodnete, že při koupi nemovitosti složíte zálohu, měli byste vědět, co přesně kupujete. Vyhnete se tak situaci, kdy byste sice koupili dům, ale až potom zjistili, že vlastnictví pozemku pod ním je tak trochu sporné.


Buvol: 

O tom, že pracujete s plným nasazením, nikdo nepochybuje. Teď je však čas, abyste začali přemýšlet i o svých koníčcích - především takových, jimž jste se dosud neměli čas věnovat. Kdybyste usoudili, že vám ke štěstí chybí třeba zahradní jezírko, neváhejte a najděte místo, kam ho umístíte. Půjde to rychle, protože partner je vaším návrhem nadšený a bude vám ze všech sil pomáhat.


Měsíční čínský horoskop od 01.05.2017 do 01.06.2017

Krysa: 

Než půjdete někam, kde potřebujete zapůsobit, musíte důkladně promyslet taktiku. Naštěstí patříte k lidem, kteří instinktivně ví, jak se kde mají chovat a taky to dělají. Nejdete zbytečně do konfliktu tam, kde můžete s lidmi vyjít po dobrém a v klidu. Váš přístup se vám bude moc hodit zejména v době, kdy budete jednat o penězích. Svůj návrh představíte tak elegantně, že druhé straně nezbude, než souhlasit.


Buvol: 

Kromě toho, co děláte v práci, musíte věnovat péči vylepšení svého bydlení. Měsíc je příznivý zejména pro malování, nové rozestavení nábytku, nákup nových záclon a závěsů a podobné akce. Ošidit byste neměli ani zahrádku! Vyčleňte si na ní místo pro meditační koutek, kde můžete přemýšlet nad záhadami vesmíru nebo promýšlet své další životní a pracovní plány.


Měsíční čínský horoskop od 01.04.2017 do 01.05.2017

Krysa: 

Atmosféra kolem vás se zahušťuje a vy přemýšlíte, kolik času vás dělí od oprávněného výbuchu. Naštěstí máte vedle sebe partnera, který chápe, co se děje, a ze všech sil se snaží, abyste si udrželi alespoň trochu přijatelný rozmar. Když vás tahá na procházky a nutí vás, abyste mysleli i na něco jiného než na práci, líbit se vám to nemusí, ale poslouchat byste ho ve vlastním zájmu měli.


Buvol: 

V práci to vypadá na pozitivní změny. Emoce se zklidnily a s nadřízeným se konečně dá rozumně mluvit. Pokud máte nápad, který považujete za skvělý a pro firmu přínosný, nečekejte a při první příležitosti ho představte! Vyhnete se tak situaci, kdy by s něčím hodně podobným přišel člověk, který sice nemá vaši inteligenci, ale na rozdíl od vás se nebojí.


Měsíční čínský horoskop od 01.03.2017 do 01.04.2017

Krysa: 

Dosud jste si mysleli, že pro vás život nemá žádné neřešitelné záhady, a že v tom, před co vás postaví, umíte chodit. Teď ale nastává situace, kdy se divíte i ušima. Hlavním důvodem je pracovní kolega, který vám neustále dává najevo, jak vás obdivuje a jakým jste pro něj vzorem. Zpočátku jeho slova berete jako legraci, ale pravý šok nastane až ve chvíli, kdy zjistíte, že to myslí naprosto vážně.


Buvol: 

Uvědomte si, že je zbytečné, abyste se ještě jednou spálili o stejná kamna, o která jste se spálili už několikrát. Pokud se kolem vás začne lstivě točit člověk, který vás už několikrát podrazil, a ujišťovat o tom, že se změnil, a že tedy nemáte důvod, abyste mu nevěřili, řekněte mu přesně to, co chce slyšet, ale své další plány s ním v žádném případě nespojujte.


Syndikovat obsah