Magický význam kamenů: Pomáhají horniny léčit?

KamenyKamínky si často vozíme z různých cest, ať již k moři nebo jiných, jak suvenýr. Co nás tolik přitahuje ke sbírání kamínků, které se pak stávají našimi talismany? Pravda je taková, že i kamínky, tyto nenápadné symboly přírody, se vyznačují léčivou mocí. Když je blíže poznáme, pochopíme, že pro nás mohou být velmi užitečnými pomocníky.

Nerosty uzdravují orgány

Naši předkové často dávali horninám magické významy. Není výjimkou, když horniny drtili na prášek a přidávali je do vody a v té se následně koupali nebo ji dokonce pili. Někdy třeba používali i kamínky do ran s tím, že pomohou zastavit krvácení. V neposlední řadě pak přikládali kamínky na čakry lidského těla a cílem bylo využít pomoci nerostů při uzdravování nemocných orgánů.

Vibrace léčí nemocné tělo

Existuje nějaké vysvětlení pro tajemnou moc kamenů nad naším životem? Ano, když si uvědomíme, že všechny předměty na světě mají svoje specifické vibrace. Působí jimi na jiné předměty a tím se působení může ovlivňovat, násobit, nebo také vzájemně rušit. I kameny mají svoje vlastní vibrace vycházející z toho, jaké prvky je tvoří. Proto můžeme jejich vibrace využít k léčení nemocného těla.

Nezapomínejte na čistění od negativní energie

Chcete-li se ponořit do světa kamínků, navštivte některá centra jejich prodeje. Budete překvapeni, jakou silou na vás budou působit, jakou energii ve vás zanechají. Jistě vás taková tato návštěva přesvědčí, že kameny mají v našem životě svůj smysl. Když budete chtít využít jejich energie ve svůj prospěch, zajímejte se o to, jaké jsou pro vaše znamení horoskopu ty nejvhodnější a které působí na jaké čakry a orgány. Důležité je i léčivé kamínky čistit a nabíjet. Děje se tak ponořením do nádoby s větším množstvím studené vody a to až na 24 hodin. Můžete přidat i mořskou sůl, která odbourává negativní energii. Přiveďte kameny do svého života, ukážou vám jeho nový rozměr.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner