Měsíční čínský horoskop od 01.02.2017 do 01.03.2017

Krysa: 

Nebojte se a bez obav předveďte veřejně všechny talenty a schopnosti, které máte. Navíc máte obdivuhodné šance, kdy se můžete zbavit záležitostí, které vám zabírají kapacitu v životě i v hlavě. Najděte si cestu, kterou chcete pokračovat, a směle na ni vykročte. Žádného průvodce nepotřebujete, ale když se najde někdo, kdo chce jít po vašem boku, bránit byste mu neměli.


Buvol: 

Jde o zlomové období, kdy je veškeré čekání a otálení luxusem, který si nemůžete dovolit. Hned po přečtení těchto řádků si vyčleňte to, co je pro vás nejdůležitější, a začněte na tom pracovat. Následně poděkujte partnerovi, který má pochopení, a bez velkých řečí na sebe vezme značnou část vašich domácích povinností, čímž vám uvolní ruce pro práci na kariéře.Tygr: 

Je potřeba, abyste v sobě probudili diplomata. Týká se to zejména práce, kde nadřízený chce, abyste mu pomáhali prosazovat jeho názory, zatímco kolegové se domnívají, že byste svého talentu měli využít pro prosazování jejich oprávněných zájmů. Každý jiný by se v takovém zmatku spolehlivě ztratil, ale vy dokážete obě znesvářené strany zklidnit a dokonce přemluvit k oboustranně prospěšné spolupráci!


Zajíc: 

Odložte strach a bez obav využijte každé šance, kterou dostanete, a jichž rozhodně není málo! Pokud se najde někdo, kdo vám začne vysvětlovat, že se pouštíte do něčeho, na co nemáte, na jeho slova nedejte. Když si později a hlavně v klidu všechno, co vám řekl, rozeberete, rychle pochopíte, že se dotyčný bojí, abyste ho nepřeskočili, a proto se rozhodl, že vás odradí.


Drak: 

Obvykle se pyšníte tím, že ke svému životu nikoho nepotřebujete, protože by vás stejně jen připravoval o klid, ale teď přemýšlíte, zda nenastal čas, kdy byste měli změnit názor. Pokud nechcete prožívat jaro, kdy si opět budete muset přiznat, že byste samotu moc rádi vyměnili za citem podložený vztah, hned si vyberte někoho, ke komu vás srdce táhne, a začněte s namlouváním!


Had: 

Kariéra se rýsuje slibně, ale vy si přesto uvědomujete, že nastal čas, kdy je potřeba, abyste doplnili své vědomosti. Naštěstí dokážete využít moderních vzdělávacích metod! Přihlásíte se do školy, která funguje na internetu, zapíšete se do několika webinářů a s chutí začněte získávat znalosti, které nejsou jen akademické, ale které naopak dokážete hned prakticky využít.


Kůň: 

Vaše nezávislost je sice na jedné straně imponující, ale na druhé vám může slušně zkomplikovat život. Než se rozhodnete pro opravdu zásadní životní změnu, která se navíc netýká jen vás, měli byste to nejdříve probrat s partnerem. Když do svých plánů zapracujete i jeho poznámky a postřehy, uděláte pro zdar celé akce víc, než si dokážete představit.


Koza: 

Hlavně si uvědomte, že odpočinek není sprosté slovo, a relaxace není synonymum pro lenost. Obojího byste si měli dopřát podle potřeb! To, že si místo obvyklé víkendové práce naplánujete návštěvu aqvaparku nebo jiného podobného zařízení, vaší výkonnost nesníží, ale naopak zkvalitní a všestranně pozvedne. Příjemným důsledkem pak bude skvěle zpracovaný úkol, pochvala a navíc i finanční odměna!


Opice: 

O stará přátelství pečujte, nové vztahy navazujte při každé příležitosti a hlavně bez obav. Uvědomte si, že nejlepší, nejzajímavější a dobře placená místa se nehledají v inzerátech, ale přijde se k nim tak, že vás někdo doporučí, a představí vás jako někoho, kdo je na podobnou práci nejlepší. Využijte známých a poproste je, aby vás na nějaký podobný post dostali!


Kohout: 

Doháníte to, co jste nezvládli, poletujete po úřadech, ale kromě toho musíte fungovat jako rodič, který vychovává děti a ukazuje jim správnou životní cestu. Pozor byste si však měli dávat na zbytečné utráceni a investice, které se vám nevrátí. Pokud dostanete nabídku na práci, kde musíte nejdříve složit peníze nebo zaplatit kauci, slušně poděkujte a hledejte dál.


Pes: 

Za to, že vás váš dosavadní život nudí, se nestyďte, protože to tak prostě je. Můžete se však zamyslet a udělat něco, aby se situace změnila ve váš prospěch. Pro začátek stačí, když se vzdáte hlídání svého bydliště i svých blízkých, a místo toho si půjdete alespoň občas zasportovat, projít se, nebo se obohatit kulturou, na kterou vám jindy nezbývá čas ani energie.


Vepř: 

Konečně pochopíte, co je v životě opravdu důležité, a začnete dělat všechno pro to, abyste to získali. Můžete se sice dozvědět, že jste sobec, který myslí jen na sebe a na svůj prospěch, ale to vám může být jedno. Pokud přijde šance na cestu, na níž se budete seznamovat jak s novými lidmi, tak s aktivitou, která by se mohla stát vaším dalším povoláním, neváhejte a jeďte!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner