Mágovi se nevyplatil útok na Hitlerovo astrální tělo

HitlerOsobností, které se věnují magii, se u nás rodí hodně. Řada z nich dává své schopnosti do služeb svých blízkých, ale najdou se i takoví, kteří jsou ochotni v těžkých chvílích pomáhat i své vlasti. Příkladem je Jan Kefer, který se své schopnosti snažil použít k odvrácení nacistického nebezpečí.

Snaží se odvrátit nacistické nebezpečí

Píše se 2. polovina 30. let 20. století. Evropou obchází doslova hmatatelné nebezpečí. Pochází z Německa, kde je od roku 1933 u moci Adolf Hitler. Obyčejní lidí cítí úzkost. Bude válka? Nebezpečí, které hrozí úspěšně se rozvíjející Československé republice, vnímá i mág a astrolog Jan Kefer (1906 – 1941). Rozhodne se proto pokusit pomoci ohrožené zemi. Na jaře roku 1938 si proto ještě se svým přítelem, také mágem Fratiškem Kabelákem, vyžádá audienci u prezidenta Edvarda Beneše. Hlava státu ale odmítne pomoc formou magie. Proto se mágové snaží pomoci sami na vlastní pěst. Staví na astrálním dvojníkovi, kterého má každý člověk.

Dobré se nám vrací, ale zlé taky

Útok na astrální tělo se logicky projeví i na fyzickém těle, a proto se mágové rozhodnou společně zaútočit na astrální tělo Adolfa Hitlera. Kefer s Kabelákem a dalšími zorganizují celkem tři magické seance v letech 1938, 1940 a 1941. Během posledního setkání komunikují se zjevením, které jim oznámí šokující zprávu. Ano, český národ válku přežije, jenže Kefera bude jeho snaha stát život. Magické proroctví brzy dojde svého naplnění. Kefer je zatčen gestapem a skončí v koncentračním táboře a zemře na následky těžké práce a týrání. Mágové pro tento vývoj mají vysvětlení. Jde o tzv. magický náraz. Hitlerův duch se mstí za snahu o zničení své osoby. Síla magie je velká. Dobré se nám vrací, ale vrací se i to zlé. Proto Jana Kefera bohužel zničila jeho snaha zlikvidovat zlo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner