Kouzelná, zázračná i proradná Luna.

Kouzelná Luna

Myslím, že není potřeba vás učit lunárnímu cyklu. Každý jistě ví, že měsíc je pořád na pochodu a mění svůj odraz. Na rozdíl od Slunce, které až na své erupce skoro stejné. Luna je bledé oko velkých tajuplných hlubin, které mnoha lidem nedají spát. Tento týden se nacházíme v postavení měsíce kdy LUNA ubývá. Dne 5. května nastává novoluní a to se provádí různé rituály, ale můžeme v tuto dobu začít s přemýšlením nad sebou a ostatními lidmi. Tento den můžeme být podráždění, nic se nám nedaří.

Ale za to je moc vhodný, abychom, náš organismus vyčistili od nanošených chemických zplodin. Třeba pitím zeleného čaje a to v množství 2,5 litru.

Následující den začíná měsíc přibývat. Konají se obřady na vytvoření něčeho nového. Vyšlete myšlenkami svá přání. Představte si, že přes vás proudí tok energie z vesmíru, má bílou barvu a odráží se zpět. Myšlenky vyšlete do této energie. Můžete se tímto přáním chtít zbavit i určitých zlozvyků.

Tyto dny nám LUNA pomůže. Pozor však na 20. května. Nastane úplněk, který přechází ze štíra do střelce. Tento den vám může zhoršit hodně vaši náladu. Citliví jedinci budou špatně spát. Plno lidí bude mít brutální sklony, ale neplatí to jen na lidi, podobně se cítí i zvířata.

Úplněk je vhodný i na nabíjení různých amuletů, co vás mají chránit. Můžeme také posílit svou auru. Nezapomínejte, že celý lunární cyklus, je velice spjat s přírodou. A proto bychom ho měli nejen ctít, ale i postupovat podle jeho pravidel.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner