Pomocí feng-šuej si můžete přitáhnout novou lásku

LáskaPřijdete k někomu domů na návštěvu, a jakmile otevřete dveře, cítíte se skvěle. Vnímáte pohodu a soulad. Odjinud byste ale nejraději utekli. Harmonie domova, pracoviště, proudění energie vás silně ovlivňuje. Pokud si uklidíte ve svém životě a bytě, můžete si přitáhnout i lásku.

Ukliďte si byt

Úklid prostoru kolem vás má silný vliv i na váš život. Jestliže máte kolem sebe nepořádek a chaos, nejspíš se obtížně orientujete i ve svém životě. Nevíte, co je pro vás priorita a co ne. Tápete. Pokud si nevíte rady, zkuste začít úklidem podle starého čínského učení feng-šuej. Zbavte se v bytě starých, rozbitých a nepotřebných věcí. Tím, že je vyhodíte, zbavíte se staré stagnující energie, která vás spoutává. Uspořádání vašeho bytu, pracoviště, prostor, ve kterých se pravidelně pohybujete a trávíte tam hodně času, předurčuje vás samotné. Jakmile si zde uklidíte tak, aby váš životní prostor nebyl přehlcen věcmi a mohla v něm proudit energie čchi, posunete se dál. Dáte prostor novým věcem, nové energii. Vyčistíte své okol.

Pozvánka v podobě dvou květin

Ruku v ruce s tím jde i vaše vnitřní očista. Musíte být přesvědčeni, že opravdu chcete změnu a jste k ní připraveni. Nechcete už být sami. V momentě, jak pocítíte první pochybnost, třeba, že nejste pro novou lásku dost atraktivní, je konec. Energie ještě neproudí, něco ji blokuje, nepřišel čas na změnu, nedozráli jste k ní. Když jste si ale jisti a pošlete do světa myšlenku, že chcete novou lásku, vrátí se vám to. Podpořte hledání ve svém uklizeném bytě plném proudící energie čchi. Kupte si nové věci, a to v párech. Pořiďte si třeba dvě svíčky, červenou a modrou. Nezapomeňte na ložnici, kterou byste měli sladit do růžové nebo červené barvy. Důležitý je přitom vzdálenější pravý roh místnosti, který tvoří partnerské centrum. Není od věci tam umístit třeba ve váze květiny v páru – červenou a modrou jako pozvánku pro novou lásku.

Kam dál?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner