Ewa Farna - lvice

Ewa Farna *12.8.1993 - Lvice
Ewa Farna - Znamení LevDráha této ctižádostivé Lvice je velice slibná pro tento rok. Evička má před sebou náročný a velice těžký rok. Tato Lvice nám ještě neukázala své drápky a myslete si o ní co chcete, ona půjde výše. Zatím jí dopředu žene jenom ctižádost.

Tento rok tu má i naději na nové seznámení, ale její myšlenky nebudou schopny přijat tolik informací o novém nápadníkovi, že to Evička může lehce přejít. Její znamení jí dává do vínku dravost s jistou elegancí, což když jí pozorně pozorujeme, tak jí dává něžnost a jemnost.

Je to krásná Lvice, která však nese i úděl trápení v lásce. Jelikož je moc na očích a slavná, nebude to mít lehké. Ale je velmi chytrá, že dovede rozluštit lásku a využití. Tento rok bude mít velice náročný na práci i školu. Její inteligence je vysoká a i přes malé překážky to Evička zvládne.

Měla by však myslet na sebe a více odpočívat, ale její workoholismus jí nedá spát. Zdraví Evičky je dobré, ale musí si dát pozor na nachlazení a hlídat svou alergii. Ztratí blízkého kamaráda, ale přijde i nový.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner