Etika v magii

Etiketa v magii Etika v magii je v poslední době hodně opěvované téma, takže jsme se rozhodli, že se na něj podíváme a podělíme se s vámi o zkušenosti, které s tímto oborem máme. Etika je v běžném životě prakticky samozřejmostí. Podržet ženě dveře při vstupu do místnosti? Pomoci ji z kabátu, nebo klidně takové hlouposti jako pomoci staré babičce s několika taškami do schodů? Nemusí se vždy jednat o hrdinské činy, které jsou zaměřené na ženu a hlavně široké okolí.

Jde hlavně o to, aby si muž udržel nějakou hladinu v uvozovkách moderní etiky v těle a nezapomínal ji používat. To samé platí i u magie, i když v hodně omezené míře a jiném měřítku. Prakticky každý obor nebo vědo má nějaké své pravidla, svoji etiku. Jde hlavně o to, jak ji lidé umí používat a hlavně zda ji používají v pravou chvíli a na správném místě.

Etika v magii je zajímavá, nicméně hodně zkreslená představa. Magie je hodně rozšířené téma, takže pokud se mu chcete do detailu věnovat, připravte se na hodně dlouhou, ale opravdu dlouhou dobu, než pochopíte její základy, což je úplný začátek pro pochopení dalších odvětví a kategorií.

Podle etiky v magii by se měli muži chovat k ženám galantně, pomáhat jim a celkově se o ně dobře starat. Takže když to vezmeme kolem a kolem, etika v magii je prakticky na chlup stejná, jako etika v reálném životě. Muž by měl být k ženě galantní a měl by ji v hodně věcech pomáhat, radit a snažit se ji motivovat.

Podle těchto několika odstavců by se muži měli také řídit v magii, i když v magii ženy a muži moc do kontaktu bohužel nepřichází. Ale když nastane nějaký takový případ, rozhodně již víte, jak se máte zachovat a na co všechno nesmíte zapomenout. Magie je sama o sobě hodně zajímavé téma, které se chce naučit většina z nás - nicméně díky své velikosti a objemu dat je to bohužel nepravděpodobné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner