Erotický týdenní horoskop

Erotický týdenní horoskop od 12.03.2018 do 19.03.2018

Beran: 

Zatímco na začátku týdne si můžete dělat všechno podle svého a jen se těšit pohledem na svého všestranně spokojeného miláčka, o víkendu je to jinak. Kritická může být zejména noc ze soboty na neděli. Váš vládce Mars se dostává do Kozoroha a miláčkovi se to s vámi přestává líbit. Má pocit, že jdete jen za svým uspokojením, zatímco to, co cítí on, je vám jedno. Mávnete rukou, nebo mu dokážete, že se mýlí?


Býk: 

Novoluní, které v sobotu probíhá ve vašem sektoru přátel, vám poskytuje spoustu materiálů k přemýšlení. Můžete uvažovat, zda si kamaráda necháte pouze jako kamaráda, nebo zda ho čas od času použijete i pro sex. Možnost číslo dvě byste měli alespoň vyzkoušet. Kamarád, který se s vámi radostně a bez zbytečných řečí o lásce oddává erotickým hrátkám, vůbec není k zahození.


Erotický týdenní horoskop od 05.03.2018 do 12.03.2018

Beran: 

Do kalendářního i astronomického (potažmo astrologického) jara je sice ještě daleko, ale to ve vašem případě roli nehraje. Vaše vlastní erotické jaro startuje 7. března v 00.47 Venuše, která se z Ryb přesouvá do vašeho znamení. Najednou pochopíte, že svého miláčka opravdu potřebujete - a to nejen do postele (i když i tam to bude neskutečně příjemné). Užívejte si lásky a erotiky v intenzitě, kterou vám ostatní znamení mohou jen závidět.


Býk: 

O tom, že byste si dopřáli v hotýlku nebo v útulném penzionu určeném pro hříšné dvojice, můžete klidně uvažovat. Přesto jde o myšlenky, které by měly zůstat spíše v akademické rovině. Zejména v první polovině týdne by všechno sice proběhlo tak, jak jste si přáli, ale vy byste přesto nebyli spokojení. Museli byste totiž zkonstatovat, že celá akce byla podstatně dražší, než by se vám líbilo.


Erotický týdenní horoskop od 26.02.2018 do 05.03.2018

Beran: 

O tom, že erotiku opravdu potřebujete, nikdo, kdo vás jenom trochu zná, nepochybuje. Ve středu, kdy se slaví Valentýn, však o tom musíte přesvědčit zejména svého miláčka. Hrozí, že vám začne naznačovat, že ho máte jenom na sex a jinak vás nic nezajímá. Vy si to nemyslíte, takže hrozí, že z toho bude zcela zbytečná hádka. Kdybyste svého životního druha ale nejdříve naladili dobrou večeří, mohl by večer proběhnout velice harmonicky.


Býk: 

Sextil, který v úterý uzavírá Venuše z vašeho sektoru přátel s Plutem, vás nutí, abyste se chovali rozumně. To, že o vás někdo projeví erotický zájem, ještě neznamená, že mu musíte rovnou padnout kolem krku. Bude daleko lepší, když si dopřejete čas, kdy zjistíte, zda o tohoto člověka vůbec stojíte. Když veškeré intimnější kontakty odložíte až na příští týden, bude to lepší.


Erotický týdenní horoskop od 19.02.2018 do 26.02.2018

Beran: 

V tom, co se týká erotiky, to opravdu nemáte lehké. Když své erotické sklony neprojevíte nebo je budete projevovat ve frekvenci, kterou váš životní druh vnímá jako nedostatečnou, dozvíte se, že o něj vůbec nestojíte. Když se naopak budete chtít milovat každý den a v neděli dvakrát, dostanete přednášku o svém sobectví a o tom, že svého partnera vnímáte jen jako erotický objekt. Nehádejte se, protože se stejně nedohodnete.


Býk: 

Hlavně si nemyslete, že první sex musí být vždycky trapas. S miláčkem se mazlete a nechte věcem volný průběh. S údivem tak zjistíte, že jste si s partnerem sedli tak, že se vám to hned napoprvé zalíbí a k žádnému trapasu nedojde. Když si rozhodující setkání naplánujete na úterý, budete mít krásný, zábavný a oboustranně akceptovatelný program do konce týdne zajištěný.


Erotický týdenní horoskop od 12.02.2018 do 19.02.2018

Beran: 

Přiznejte si, že jsou chvíle, kdy o erotice raději mluvíte, než abyste ji provozovali často a naplno. Vaše sklony ovládá čtvrteční sextil mezi Merkurem a Jupiterem. Pokud byste se chtěli opravdu realizovat, pište svému miláčkovi dopisy nebo maily s erotickým nádechem. To, že opravdu zabraly a vašeho miláčka řádně naladily, zjistíte nejpozději v pátek odpoledne.


Býk: 

To, že se o vašeho miláčka zajímá někdo, kdo má pověst erotického favorita, vás z míry nevyvede. Dobře víte, že erotika, kterou jste ve svém miláčkovi probudili, hraje pro vás. Trochu flirtu mu naopak přejete. Máte své životní zkušenosti a víte, že ve vašem vztahu fungují jako koření, které ho zbaví nudy a postará se mu o ten správný šmrnc!


Erotický týdenní horoskop od 05.02.2018 do 12.02.2018

Beran: 

O tom, že váš sexappeal roste tempem vskutku raketovým, nepochybujte. Zvlášť zajímavé to bude ve středu. Jste pod vlivem sextilu mezi Venuší a Uranem - a pokud si nedáte hodně dobrý pozor, můžete se zaplést do opravdu vášnivého románku. Ten byste navíc nezvládli. Mohli byste si sice říkat, že nedovolíte, aby něco takového ovlivnilo váš život, ale nakonec by to stejně dopadlo jinak.


Býk: 

Představa, kterou má o erotice váš partner, narazí na požadavky, které v tomto směru máte vy. Zejména v úterý a ve středu, kdy jste pod vlivem Luny ve svém partnerském sektoru, trváte na tom, že nebudete zbytečně filosofovat, ale chcete dát přednost činu. Potíž je v tom, že miláček právě po takové komunikaci touží. Pokusíte se najít rozumný kompromis, který uspokojí vás oba!


Erotický týdenní horoskop od 29.01.2018 do 05.02.2018

Beran: 

I když máte temperamentu na rozdávání, na jeho projevy se moc nedostane. Merkur se dostává do Vodnáře a vy budete mít spoustu témat k řešení. Lehce se pak může stát, že sklouznete ke stavu, kdy budete sex brát jen jako cvičení, které vám má zaručit dobrý spánek a zbavit vás vnitřního napětí. O tom, že by se to vašemu miláčkovi nelíbilo, nepochybujte.


Býk: 

To, že byste mohli hledat nové sexuální prožitky, vás sice může napadnout, ale k ničemu to nebude. Váš miláček vaše veškeré podobné pokusy odhalí a ozve se hodně nahlas. Můžete se dokonce dozvědět, že to, že byste si našli milence, by bylo to poslední, co byste ve vašem vztahu udělali. Podobné výroky vás rozesmějí. Současně budete na svého partnera a na to, že vám žádný takový úlet nedovolí, velice pyšní.


Erotický týdenní horoskop od 22.01.2018 do 29.01.2018

Beran: 

Nezapomeňte, že spříznění duší by měla následovat i harmonie těl. Jakmile zjistíte, že mezi vámi a miláčkem je zřetelný rozdíl v temperamentu, moc přemýšlejte, co s tím uděláte. Je zbytečné, abyste před tím zavírali oči. Stav, kdy byste vy měli sexu pořád málo, zatímco váš miláček by měl pocit, že to se svými požadavky přeháníte, by nebyl příjemný ani pro vás, ani pro něj.


Býk: 

I ve vztahu, v němž se vznášíte v oblacích, se dá dopadnout tvrdě na zem. Postará se o to partner. Najednou přijdete na to, že kromě vás má ještě nějaké pletky bokem. On vás sice ujišťuje, že se v podstatě o nic nejedná, ale vy víte o životě své. Jeho chování k vám se v poslední době změnilo a vám je jasné, že se za tím skrývá něco, co vás příliš nepotěší.


Erotický týdenní horoskop od 15.01.2018 do 22.01.2018

Beran: 

Novoluní, které probíhá ve středu v Kozorohu, vás dostane do hodně náročné situace. Pracovní akce, od které jste nic zajímavého nečekali, se zvrhne tak, že nebudete vědět, co dělat. Dostanete se do konfrontace s šéfem, který se projeví jako erotický uzurpátor. Nakonec mu vysvětlíte, že by nebylo dobré, abyste v tomto směru riskovali, protože váš vztah by nikomu a ničemu neprospěl.


Býk: 

Ve vztazích obvykle zbytečně neriskujete, ale všechno je jednou poprvé. Do rizika vás žene Venuše, která ve čtvrtek vstupuje do Vodnáře. Vy si pod jejím vlivem máte sklon plést přátelství s erotikou. Kamarád, kterému dovolíte víc, než jste původně chtěli, usoudí, že mezi vámi vzniká láska - a vy mu budete jen těžko vysvětlovat, že to z vaší strany byl jen omyl.


Erotický týdenní horoskop od 08.01.2018 do 15.01.2018

Syndikovat obsah