Erotický týdenní horoskop od 25.12.2017 do 01.01.2018

Beran: 

O tom, že se najde spousta lidí, kteří vám budou chtít do vašeho erotického života mluvit, nepochybujte. Velkou roli budou hrát zejména vševědoucí kamarádi vašeho miláčka. Budou ho přemlouvat, ať vyzkouší to, co se líbí jim, a vůbec je nenapadne, že vy své priority můžete mít někde zcela jinde. Nechte miláčka, ať se vypovídá, ale hned mu dejte najevo, že vy s žádnou zásadní změnou v této oblasti nesouhlasíte.


Býk: 

Erotickou hračku, kterou najdete pod stromečkem, začněte zkoušet až ve čtvrtek. Luna bude ve vašem znamení a postará se vám o náležitý důvtip, bez něhož to nepůjde. Po rozbalení totiž zjistíte, že v krabici buď chybí návod, nebo je v řeči, kterou ani jeden z vás neovládá. Než metodou pokusu a omylu přijdete na to, jak to vlastně funguje, dá vám to dost práce. Zároveň to však bude tak skvělá zábava, že litovat nebudete.Blíženci: 

Představa sexu pod stromečkem vás sice láká, ale přesto byste se měli mít na pozoru. Týká se to zejména pondělí, když je Luna po celý den v nesoustředěných a roztržitých Rybách. To, že se milujete s náležitou vervou, je sice moc fajn, ale přesto byste na opatrnost zapomínat neměli. Sex, při kterém drtíte vlastním tělem koule ze stromečku, by vypadal moc hezky ve filmu pro dospělé, ale v praxi by to tak velká paráda nebyla.


Rak: 

Vzhledem k Venuši, která se už v pondělí časně ráno dostává do vašeho partnerského sektoru, se můžete těšit na týden, který bude stát skutečně za to. Miláček vám dává každým slovem, gestem i pohledem najevo, že vás miluje a že ho vzrušujete. Vy jeho signály moc rádi přijímáte a transformujete tak, aby pochopil, že v tom není sám, protože vy jste na tom stejně.


Lev: 

Představa nezávazného silvestrovského dobrodružství, které prožijete se záhadným cizincem nebo krásnou neznámou, je sice vzrušující, ale vy byste ji přesto měli korigovat rozumem. Nezapomeňte, že se vaším sektorem sexu dlouhodobě pohybuje Neptun, který vám jasného rozumu nepřidá. Opravdu chcete riskovat situaci, kdy se ve chvíli, kdy budete v nejlepším, mlha zvedne a všem bude naprosto jasné, co a s kým děláte?


Panna: 

Sami se nepoznáváte! Za změnou, která ve vašem erotickém životě probíhá, stojí Venuše, která se v pondělí dostává do vašeho sektoru romantických lásek. Je docela možné, že pod jejím vlivem usoudíte, že jste odpovědní a spolehliví byli už dost dlouho. Teď ve vás kypí touha po dobrodružství, které jste ještě nikdy nezažili. Naštěstí není potřeba, abyste dlouho hledali. Ochotných, kteří do toho s vámi půjdou, je víc než dost!


Váhy: 

Flirt a zcela otevřené nabídky erotického vztahu můžete dostat i v práci! Zatímco ostatní jsou mezi svátky doma, vy plníte povinnosti. Kromě toho, co musíte udělat, zároveň odmítáte ctitele, který má pocit, že byste mu měli svým tělem zpestřit jinak osamělé dny. Dotyčného vám sice může být líto, ale ze zkušeností víte, že lítost jako důvod k navázání kvalitního erotického vztahu nestačí...


Štír: 

Zatímco začátek i konec týdne budou v tomto směru stát takříkajíc za houby, čtvrtek vám všechno vynahradí. Trigon mezi Marsem a Neptunem aktivuje vaši fantazii tak, že miláček bude jen překvapeně koukat. Následně vás podrobí křížovému výslechu! Vy mu sice budete vysvětlovat všechno, co se dá, ale o tom, že jste netrénovali s někým jiným, ho stejně nepřesvědčíte.


Střelec: 

Zatněte zuby a zapomeňte jak na vrozenou vstřícnost, tak na slušné vychování! Rozhodnost a tvrdost budete potřebovat ve chvíli, kdy vás člověk, který by vás moc chtěl za milence, požádá o půjčku nebo rovnou o finanční sponzoring. Nejdříve budete překvapení, pak se naštvete. Nakonec se přes svá předsevzetí neovládnete a vysvětlíte mu, že tak zle, abyste si sex museli platit, na tom ještě nejste.


Kozoroh: 

To, že vás v rámci tohoto týdne čeká vaše erotická premiéra, není důvod ke stresu, ale k radosti. O to, že všechno dopadne víc než skvěle, se postará Venuše, která se hned v pondělí časně ráno přesouvá do vašeho znamení. S údivem zjistíte, že se svému novému partnerovi nemusíte ani trochu přizpůsobovat, protože jste si prostě sedli. A když řekne, že máte přirozený erotický talent, opravdu si to myslí...


Vodnář: 

Debaty mohou vzniknout ohledně erotického prádla. Zatímco dámy z vašeho znamení ho propagují jako něco, co je sice nepraktické, ale co posílí vědomí jejich erotického kouzla, mají pánové za to, že je to něco naprosto zbytečného, za co se jen utrácí peníze. Jako pánové se smiřte s tím, že vaše dáma do postele bez krajek stejně nepůjde - a jako dámy pochopte, že krajky jsou ve chvíli, kdy vás miláček má v posteli, to poslední, co ho zajímá.


Ryby: 

Nejste konfliktní, ale to neznamená, že občas nemůžete vybuchnout. V tomto týdnu hrozí největší nebezpečí bohužel právě na Silvestra. Když vás miláček začne půl hodiny před odchodem na party lákat k milostným hrátkám, bude to pro vás dost šok. Nechápe, že vy na něj nemáte ani to nejmenší náladu. Vyhovíte mu, nebo ho rovnou pošlete do háje s tím, že si má počkat na příští rok?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner