Erotický týdenní horoskop od 18.12.2017 do 25.12.2017

Beran: 

Pokud ve vašem případě patří k vánoční pohodě sex pod stromečkem, je to něco, na co si musíte letos nechat zajít chuť. Štědrý večer probíhá pod vlivem Luny z Ryb, což do vztahů nese značnou přecitlivělost. Když o miláčka stát nebudete, dozvíte že, že vám na něm nezáleží. Když zájem projevíte, vytkne vám, že vám záleží jen na sexu, zatímco on jako partner vám může být ukradený. Tak to sice není, ale jemu to nevysvětlíte.


Býk: 

Jsou dárky, které byste měli v soukromí dávat a které byste měli i v soukromí rozbalovat. Týká se to zejména maličkostí, koupených v sexshopu. Bude lepší, když je miláčkovi dáte pod polštář a pak partnerovi zašeptáte, že pro něj máte ještě jedno překvapení. Bude to rozhodně lepší, než kdyby hračku rozbalil pod stromečkem, a pak nevěděl, co říct dětem, které se ptají, co to je a k čemu je to dobré.Blíženci: 

Hlavně využijte Saturna, který po dvou letech pobývá v pondělí a v úterý poslední dva dny ve vašem partnerském sektoru. Za to, že v této době stabilizoval vaše partnerské vztahy, byste mu měli být vděční. Už ve středu byste se ale měli připravit na pokušení. Na večírku po vás vystartuje někdo, kdo by vám do života vnesl sice sex, ale zároveň i zbytečné zmatky. Naštěstí máte dost důvtipu a dokážete ho odmítnout tak, aby se neurazil, ale pochopil, že z jeho snah nic nebude.


Rak: 

Čím více se týden blíží ke konci, tím víc vás erotika nabíjí. V sobotu a v neděli, kdy toho budete mít opravdu hodně, na vás sex působí jako skvělý životabudič. Miláčka do ložnice stáhnete proto, že si potřebujete v posteli alespoň na chvíli srovnat hřbet, ale taky proto, abyste z něj načerpali energii, kterou budete opravdu potřebovat. To, že pak pod stromečkem neusnete, je potom jen jeho zásluha!


Lev: 

Hlavně ve čtvrtek a v pátek, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem a Venuše je v trigonu s Uranem, byste měli v erotice respektovat spíše přání svého miláčka než svá vlastní. Nechte miláčka mluvit o tom, co si přejete, a pak si vychutnejte překvapení. Váš partner bude vyloženě vyvedený z míry, protože zjistí, že tím, co si přeje, plní vlastně vroucí přání i vám.


Panna: 

Novoluní, které se ve středu odehrává ve vašem sektoru rodiny, vašemu erotickému životu ani trochu nepřeje. Počítejte s nocí, kdy budou děti neklidné a budou po bytě courat tak, že vy můžete na veškeré intimity zapomenout. Naštěstí budete tak unavení, že to skoro uvítáte. S miláčkem se k sobě přitulíte a spolu si budete užívat odpočinku vskutku zaslouženého.


Váhy: 

Kvůli sexu vás hlava rozhodně nebolí. O trochu vzrušení se postará miláček, který přijde z práce s tím, že jeho kolegové chodí na swingers party a velice si to chválí. Nejdříve si budete myslet, že si dělá legraci, ale pak se ozvete tak energicky a důrazně, až začne couvat. Opravdu ostře mu vysvětlíte, že mu vášní poskytnete tolik, že na žádné takové úlety nebude mít čas ani sílu.


Štír: 

Pokud jedete na svátky k rodičům, k příbuzným, nebo jinam, kde bude víc lidí, měli byste dny do odjezdu pojmout vyloženě eroticky. Předzásobíte se tak na svátky, kdy budete mít erotiky pomálu. Vašemu miláčkovi sex, při kterém by vás někdo mohl vidět nebo slyšet, nic neříká. Vám by to sice připadalo vzrušující, ale protože svého miláčka znáte, moc rádi se mu podřídíte.


Střelec: 

Ani vztahy, které drží pohromadě sex, nemusí vydržet věčně. Když si v rámci předvánočního rozjímání dopřejete chvíli upřímnosti, pochopíte, že rozpory, které mezi vámi a partnerem jsou, ani ten nejlepší sex nevylepší. Možná se překonáte a vydržíte spolu ještě přes svátky, abyste si je zbytečně nekazili. Přesto je vám jasné, že rozchod je i přes vynikající sex spíše otázkou dnů než týdnů.


Kozoroh: 

Hlavně nahlas netvrďte, že sex v podstatě k ničemu nepotřebujete a že byste se v krajním případě dokázali obejít i bez něj. Miláček je silně natlakovaný, a mohl by vám nabídnout, ať to tedy zkusíte. Sami byste se podivili, jak intenzivní erotické tužby se vás zmocní ve chvíli, kdy byste zjistili, že se sice můžete snažit, ale žádoucí odezvy se ze strany svého miláčka stejně nedočkáte.


Vodnář: 

O tom, že byste se někde nezávazně bavili a třeba i flirtovali, zatímco by váš miláček doma kmital, můžete leda tak snít. Váš miláček pro vás má sice slabost, ale kdyby se o něčem takovém dozvěděl, následovala by skutečná bouře. O své povaze a o tom, jak se ve vztahu zásadně zmýlil, byste se dozvěděli tolik informací, že by vám z toho šla hlava kolem.


Ryby: 

Začátek týdne bude vzhledem k novoluní ve Střelci tak hektický, že v něm na erotiku nebude čas a vlastně ani chuť. Situace se naštěstí pro vás ve středu zásadně zlomí. Saturn se dostane do Kozoroha a i ten nejpracovitější miláček pochopí, že jsou chvíle, kdy tělo potřebuje relaxaci. Pak je jen na vás, abyste mu vysvětlili, že nejlepší relaxace pro vás dva je právě v posteli. Nebojte se, pochopí to!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner