Erotický týdenní horoskop od 18.09.2017 do 25.09.2017

Beran: 

Když se váš protějšek rozhodne, že změní kvality vašeho vztahu, bude to pro vás jako blesk z čistého nebe. Zároveň se dozvíte, že mu jde o vážný vztah, v němž jste a hlavně budete jeden za druhého odpovědní. Jeho důvody berete celkem vážně, ale do žádných změn se vám nechce. Je vám jasné, že tak sladké milování, jako je toto nezávazné, už pak nikdy nezažijete.


Býk: 

Opět se jednou přesvědčíte, že máte podstatně víc štěstí, než si zasloužíte. Hvězdy se o vás postarají zejména ve středu, kdy se na poslední chvíli vyhnete situaci, kdy by vás někdo s vaší tajnou láskou přistihl in flagranti. Naštěstí se Venuše hned ráno dostává do vašeho sektoru romantiky, a zajistí, aby vás s vaším milencem přistihli až ve chvíli, kdy bude po všem a kdy budete jako dobří kamarádi pít kafe.Blíženci: 

Se svými divokými erotickými nápady počkejte na víkend. Slunce bude ve Vahách a vy budete své představy ohledně inovace vašeho erotického života navrhovat s takovým nadšením, že se vám nedá odolat. Odměnu za svou snahu získáte v neděli večer, kdy vás příjemně unavený miláček bude prosit, abyste mu dopřáli alespoň chvíli odpočinku. Udělejte to, čas na pokračování se přece ještě najde!


Rak: 

Smiřte se s tím, že tělo má ve vašem životě daleko důležitější úlohu, než jste si mysleli. Během týdne budete mít nejednou sklon zapomenout na veškeré povinnosti a sliby a vrhnout se do náruče prvnímu přitažlivému člověku, o kterého zakopnete. Když to uděláte, bude to krásné, ale taky byste měli počítat s tím, že se dostanete do vztahu, který bude sice eroticky nesmírně uspokojující, ale ve všech jiných oblastech to bude skutečné peklo.


Lev: 

Je potřeba, abyste v erotice a v realizaci sexuálního života popřáli slovo i svému partnerovi. Jeho představy se sice na míle liší od toho, co si přejete vy, ale když vám je začne se zářícíma očima popisovat, zjistíte, že jeho nápady vlastně vůbec nejsou špatné. Do realizace se pusťte ve středu. Venuše bude pořád ještě pod vlivem Slunce ve vašem znamení, což zaručí, že všechno dopadne skvěle.


Panna: 

Představa, že rozjedete další erotický vztah dřív, než rozumně ukončíte ten první, je sice krásná, ale celkem naivní. Přiznejte si, že patříte k lidem, kteří nedokážou ani lhát, ani předstírat. Jakmile začnete spát s jedním člověkem, nedokážete se před tím druhým tvářit, jako by se nic nedělo. Opravdu bude lepší, když veškeré erotické experimenty necháte na dobu, kdy budete volní, svobodní a naprosto nezadaní.


Váhy: 

To, že váš milenec patří k lidem, kteří nepoví jen to, co neví, pro vás není v žádném případě překvapení. Když se však s vámi, a s tím, jak si spolu užíváte, začne chlubit mezi kamarády, totálně vás naštve. Můžete mu sice vysvětlovat, jak zveřejňováním vašeho erotického života sobě i vám komplikuje život, ale je vám to málo platné. To, že bude mluvit, je pro něj důležitější, než váš klid.


Štír: 

Patříte k lidem, kteří umí své touhy naznačovat tak rafinovaně, že lidem trochu přímočařejším nemusí ani dojít, co vlastně chcete. Paradoxně pak může dojít k situaci, kdy oba po vzájemném objetí toužíte, ale nikdo z vás nedokáže udělat první krok a jasně říct, o co mu vlastně jde. Kdybyste využili Luny, která je od pátečního až do nedělního večera ve vašem znamení a vyjádřili jste se jasně, měli byste život rázem snazší a jednodušší.


Střelec: 

Pokud patříte k lidem, kteří i to, co prožívají se svým miláčkem, berou jako investici, měli byste si dát pozor. Když někoho, kdo se vám líbí, pozvete na večeři, bude to zajímavé. Bavit se budete skvěle, ale pak se budete muset smířit s tím, že to večeří taky skončí. Můžete pak přemýšlet, zda to dotyčný dělá proto, abyste o něj intenzivněji usilovali, nebo zda doufá, že ho po skončené večeři chytíte to náruče a odejít ho nenecháte.


Kozoroh: 

Láska a sex se dostanou do rozporu. Týká se to zejména víkendu, kdy bude už Slunce ve Vahách a kdy se musíte pravdě podívat do očí. Na jedné straně jste rádi, že jste opět šťastní a zamilovaní, na druhou se vám stýská po vaší bývalé lásce, s níž jste si zejména v sexu ladili naprosto bez problémů. Nebuďte však zbytečně pesimističtí! Když svému novému partnerovi dáte šanci, všechno se srovná a sex bude opět probíhat bez problémů.


Vodnář: 

Když se vám v sexu nedaří zdaleka tak, jako dřív, nepropadejte panice, ale začněte s tím něco dělat. Pro vylepšení kontaktů se dá použít lubrikační gel, pro zkvalitnění rozkoše erotické hračky. Pokud doma nic takového nemáte, využijte sobotního dopoledne a jděte si nějaké koupit. Jako nákup to bude sice značně netypické, ale ani jedné utracené koruny litovat nebudete!


Ryby: 

Pokud si partner myslí, že patříte ke stydlivým lidem, kteří nedokážou věcem dát pravé jméno, je nejvyšší čas, abyste ho informovali, že se plete. Když potřebujete dojít k uspokojení, musí váš miláček jasně vědět, co má dělat. Když má vědět, co má dělat, musí mít z vaší strany jasné pokyny. Dejte mu je a potom se už jenom těšte z nápaditosti, kterou vaše rady bez zbytečných průtahů mění ve skutek.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner