Erotický týdenní horoskop od 11.12.2017 do 18.12.2017

Beran: 

K cestě za intenzivnějšími prožitky se dá použít leccos. Vy můžete sáhnout po afrodisiaku, které je vyzkoušené časem, chutné a zároveň účinné. Předem však musíte svému miláčkovi vysvětlit, že ústřice, kterou budete mít k večeři, jsou skvělá lahůdka. Váš zvědavý partner po nich sáhne s nadšením! Když zaberou tak, jak měly, bude to dobře - a když ne, alespoň si dopřejete něco opravdu extra.


Býk: 

Počítejte s tím, že zejména ve čtvrtek a v pátek, kdy bude Luna ve vašem partnerském sektoru, a kdy máte největší chuť na svého miláčka a veškeré něžnosti, které byste si vzájemně mohli dát, musíte v práci zůstat podstatně déle, než jste měli v úmyslu. Zkuste svému miláčkovi alespoň zavolat co nejpodrobněji mu popsat, co byste s ním dělali, kdybyste mohli...Blíženci: 

Inspiraci, kterou načerpáte společným sledováním romantického filmu, budete oba hodnotit jako velice užitečnou. Vaše milování sice nebude ani trochu připomínat to, které jste viděli, ale to vám ani trochu nevadí. Nespokojený může být jedině miláček, který usoudí, že se projevujete trochu méně romanticky, než váš filmový vzor. Naštěstí v druhém kole on sníží své nároky a vy se napravíte...


Rak: 

Hlavně si dávejte pozor na přílišnou upřímnost! Partner vás sice může naštvat sebevíc, ale to není důvod, abyste mu z ryzí pomstychtivosti začali vysvětlovat, že jste kromě něj v poslední době měli i pár jiných. Velice rychle byste sice nasadili zpátečku a začali mu vysvětlovat, že jste to tak nemysleli a že jste si vymýšleli proto, abyste ho naštvali - ale on by vám stejně nevěřil.


Lev: 

Váš zdravotní stav je skvělý, vaše ohebnost záviděníhodná, vaše vitalita by byla ke cti člověku o pěkných pár let mladšímu. Díky těmto kvalitám se můžete s miláčkem pustit i do těch nenáročnějších poloh. Opravdu nemusíte mít strach, že je nezvládnete. Když si k tomu vyberete pátek, kdy se ve vašem sektoru erotiky setkává Merkur s Venuší, bude to sex po všech stránkách dokonalý.


Panna: 

I když je znamení Střelce silně obsazené, a požadavky, které na vás rodina má, se stále stupňují, opravdu to neznamená, že máte rezignovat na veškeré erotické radosti. Zejména v pátek je však potřeba, abyste se uvolnili. Zapomeňte na práci, která vás čeká, a s chutí si užívejte pozorností, jimiž vás miláček zasype. Budou stát opravdu za to!


Váhy: 

O tom, že byste si dopřáli románek se vším všudy, nemůže být řeč. Vzrušení sice pocítíte, ale máte dost rozumu a situaci do krajnosti nepoženete. Vlastně není ani důvod. Na to, abyste člověka, který si vás vybral, dovedli do bílého žáru, stačí, když se s ním budete jen líbat a nepříliš odvážně mazlit. Dotyčný posléze nahlas přizná, že něco, co na něj působí tak silně, už dlouho nezažil. Připravte se na to, že se s vámi bude chtít co nejdříve sejít a pokračovat dál.


Štír: 

Dávejte si pozor na náhodu, která může být v tomto týdnu neobyčejně zlomyslná! Když se rozhodnete, že miláčkovi pošlete nějakou pikantní zprávičku, která mu má rozzářit jinak šedivý podzimní den, je všechno v pořádku. Dávejte si však pozor, komu ji posíláte. Když se náhodou spletete a pošlete ji všem lidem, které máte v seznamu, bude sice jasné, že jste to udělali omylem, ale trapasu to na síle neubere.


Střelec: 

S miláčkem si musíte dopřát více času na to, abyste se vzájemně poznali. Využijte týdne, kdy se Slunce ve vašem znamení dostává do konjunkce s Merkurem a kdy můžete využívat i pozitivního vlivu Venuše. Když přestanete mít pocit, že v posteli musíte mít všechno včetně svých reakcí pod kontrolou, bude to vynikající. Vsaďte na své přirozené reakce a jen doufejte, že se to miláčkovi bude líbit stejně, jako se to líbí vám.


Kozoroh: 

Hlavně se na miláčka nezlobte! Když vám navrhne zkoušení nejrůznějších poloh, nebo společné studium Kamasútry, nedělá to proto, aby vás zdržoval od práce, ale proto, aby vás k sobě co nejpevněji připoutal. Nezlobte se na něj, ani mu nevysvětlujte, že na podobné zábavy nemáte vzhledem k datu moc času. Bude lepší, když mu navrhnete nejdříve společnou práci, a posléze společnou zábavu, která by i to studium Kamasútry zahrnula.


Vodnář: 

Skvělé bude zejména pondělí a úterý. Luna se nachází ve Vahách a vy si dokážete společnosti svého miláčka velice užívat. Zvlášť pozitivně na vás působí společná návštěva večírku. Uvidíte, jak jsou vaším miláčkem všichni nadšení, ale žárlit nebudete. Daleko pravděpodobnější je to, že se pomilujete už cestou domů v parku, protože to prostě déle nedokážete vydržet.


Ryby: 

To, že si s miláčkem chcete pohrávat, je přirozené a dokonce vzrušující. Musíte si však dávat pozor, abyste to nepřehnali. Když mu budete naznačovat, nebo i nahlas vysvětlovat, že o žádný sex vlastně nestojíte, nesmíte se divit, že usoudí, že o něj nemáte zájem. V lepším případě se naštve a v horším vyrazí někam jinam. Napínejte, ale nepřetáhněte míru!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner