Erotický týdenní horoskop od 02.04.2018 do 09.04.2018

Beran: 

Než vstoupíte do nového vztahu, přemýšlejte, co od něj vlastně chcete. Hlavně si nenechte namluvit, že především záleží na duševním souladu, protože tělo může počkat. Je to nesmysl. Když rezignujete na zdařilý erotický život už na začátku, nemůžete čekat, že se situace sama od sebe vylepší. V takovém případě riskujete stav, kdy bude na začátku zle a později ještě hůře.


Býk: 

To, že o vás miláček nejeví zájem, nemá s vaší přitažlivostí nic společného. Je to spíše důkaz toho, že je partner pod silným pracovním tlakem, který nedokáže zvládat. Neříkejte mu, že jste si toho všimli. Bral by to jako další důkaz své neschopnosti. Bude lepší, když počkáte do víkendu. Vaše erotické umění bude na výši a vy ho bez námahy svedete. O tom, že to pro něj i pro vás bude prospěšné, nepochybujte.Blíženci: 

Musíte si přiznat, že vás zaujal člověk, který vám až dosud byl neskutečně nesympatický. Teď jste však změnili názor. Pochopíte, že jeho kouzlo osobnosti funguje nejen na vaše kamarády a kolegy, ale i na vás. Vy však na rozdíl od nich máte daleko větší šanci. Dotyčný se na vás dívá tak, že je vám jasné, že je jen otázkou času, než mezi vámi vznikne něco opravdu zásadního.


Rak: 

Sami sebe nepoznáváte! Sotva získáte člověka, který se vám vždycky líbil a navíc vás i eroticky přitahoval, přestane vás zajímat. Potíž je v tom, že on se do vás v době, kdy jste se o něj pokoušeli a snažili, opravdu zamiloval. Vy teď přemýšlíte, zda má cenu, abyste se překonali a zůstali s ním, nebo zda bude lepší, když zaměříte pozornost na další erotický objekt.


Lev: 

To, že se budete hádat, je naprosto přirozené a nic zajímavého v tom není. Zajímavé však budou hádky, které začínají v období mezi středečním ránem a pátečním večerem. Občas budete mít pocit, že miláček hádku potřebuje jako to nejúčinnější afrodisiakum. Nejdříve vás vyprovokuje, pak se s vámi pohádá, a na závěr vás dotáhne do postele, kde se s vámi bude bouřlivě smiřovat. Užijte si to!


Panna: 

Na vaši pracovní zodpovědnost, která je občas až přehnaná, bude sex tím nejlepším lékem. Když už opravdu nevíte, kudy kam, vtáhněte miláčka do postele a pořádně si to s ním užijte. Ke svému údivu zjistíte, že stačí hodinka, kdy budete myslet na něco jiného. Problémy sice nezmizí, ale vás napadne skvělý způsob, jak byste je mohli vyřešit. Ve vašem případě stoprocentně platí, že sex je tím nejlepším lékem na všechno.


Váhy: 

To, že zápasíte s jarní únavou, je naprosto normální. Když však usoudíte, že svůj stav vylepšíte tím, že budete chodit dříve spát, nějak to nedopadne. Vy se sice do postele propracujete, ale hned za vámi se tam vecpe i vás miláček. Zábava, o kterou se vám postará, bude sice prvotřídní, ale vy se do ní zaberete tak, že stejně dříve než před půlnocí neusnete. Vadit vám to však nebude.


Štír: 

Opravdu není důvod, abyste v sexu vystupovali pořád jen aktivně. Od vašeho znamení se to sice čeká, ale právě vy byste měli dokázat tyto astrologické stereotypy narušit. Dopřejte člověku, který o vás má zájem, aby vás tentokrát sbalil sám. Bude to pro vás naprosto nová životní zkušenost. O tom, že pak bude i sex chutnat naprosto jinak, než chutnal dosud, nepochybujte.


Střelec: 

Miláček vás překvapí. Chce, abyste měli při sexu rozsvícené světlo. Je to zajímavé, protože dosud o nic takového nestál. Vy pak můžete přemýšlet, zda to dělá proto, aby vám v tomto ohledu vyhověl, nebo proto, že chce do vašich erotických hrátek vnést něco, co tam dosud nebylo. V každém případě se těšte na opravdu převratný zážitek.


Kozoroh: 

Když miláček začne mluvit o tom, že byste mu mohli udělat striptýz, bude to pro vás dost šok. Čím víc nad tím však budete přemýšlet, tím víc se vám to bude líbit. Nakonec se rozhodnete, že se svým partnerem uzavřete dohodu: o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení a Venuše v trigonu se Saturnem, pro něj uspořádáte striptýzové představení vy. V příštím týdnu, kdy se planety posunou, se do něj pak pustí on...


Vodnář: 

Sami sebe nepoznáváte! Pondělí, kdy je koleda a kdy se u vás doma pohybuje značné množství lidí, využíváte k hodně ostrému flirtu. Překvapí vás však reakce vašeho miláčka. Na vaše provokace reaguje vyloženě vstřícně. Dokonce občas budí dojem, že mu úspěch, který máte u opačného pohlaví, dělá dobře. Navíc zvyšuje jeho sexuální apetit!


Ryby: 

Využijte pondělní a úterní Luny ze Štíra a zase jednou si vyzkoušejte sex s erotickými pomůckami. Možná připustíte, že ty, co máte doma, jsou už trochu okoukané a rozhodnete se, že si pořídíte nové. Studium nabídek internetového obchodu pro vás bude vzrušující a zábavou. To, že se pak rozhodnete, že si koupíte víc kousků, než jste původně chtěli, je už jen logické.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner