Denní horoskop 17.10.2017

Beran: 

O tom, co je mezi vámi a vašimi sourozenci, se s nikým nebavte. Zkreslených informací, které o vašem vztahu kolují, je už tak víc, než je příjemné.


Býk: 

Vzhledem k Merkuru, který se dostává do ironického Štíra, se bez dobře nabroušeného jazyka neobejdete. Vaši protivníci musí zjistit, že se nedáte!Blíženci: 

O peníze se nebojte. Když projedete kapsy kabátů, které vám od jara visí ve skříni nebo v šatně, určitě tam najdete dost, abyste dnešek zvládli.


Rak: 

Hlavně si dejte pozor, abyste dobrou náladou nenaštvali rozladěné spolupracovníky. To, že jste i za náročných podmínek v pohodě, by vám neodpustili.


Lev: 

Už kolem poledne se pořádně naštvete. Zároveň si však uvědomíte, že při Merkuru ve Štíru je jakákoliv vaše protiakce předem určena k neúspěchu.


Panna: 

Na to, že každý pochopí, že máte pravdu, nespoléhejte. Své názory dnes musíte obhajovat tak, aby nikoho ani nenapadlo, že by o nich mohl zapochybovat.


Váhy: 

Vstup Merkura do vašeho sektoru majetku vlastního vás potěší. Konečně se dozvíte, že jsou na cestě peníze, na které jste dlouho a zatím marně čekali.


Štír: 

Raději si nevymýšlejte! Kolem vás se pohybuje člověk, který si pamatuje každé vaše slovo a který by si mohl nedůsledností v tom, co říkáte, všimnout.


Střelec: 

Tvrdohlavost kombinovaná s hrdostí je vaším největším nepřítelem. Jste schopni zazdít dobrý nápad jen proto, aby to nevypadalo, že se podřizujete.


Kozoroh: 

Partnerská krize vám naštěstí nehrozí. Z práce můžete přijít našňupnutí, ale miláček vaše napětí zmírní a posléze vám dokáže vrátit i dobrou náladu.


Vodnář: 

Hlavně si hlídejte mimoverbální reakce. Když budete při dlouhé řeči svého kolegy zvedat oči k nebi, nemusíte ani mluvit, protože všechno bude jasné.


Ryby: 

Merkur, který vstupuje do Štíra, mění váš přístup k životu. Sami nechápete, proč s vlídným nadhledem pozorujete to, co vás ještě včera rozčilovalo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner