Denní horoskop 22.08.2017

Beran: 

Svůj obdiv vyjadřujte zdrženlivě. Když trochu víc zatlačíte na pilu, bude to vypadat, jako byste si z člověka, s nímž mluvíte, dělali jenom legraci.


Býk: 

Na citové vyděrače nedejte. Jasně jim řekněte, že s nimi jejich hry hrát nebudete. Můžete se sice dozvědět, že nemáte srdce, ale to vám může být jedno.Blíženci: 

Doporučení ostatních lidí respektovat nemusíte. Když si najdete cestu, která vám a vašim potřebám bude vyhovovat lépe, bude to daleko lepší.


Rak: 

I vaše síly mají hranice! Pokud vám někdo nabídne ovoce na zavaření, buď povolejte kamarádky na pomoc, nebo přebytky rozdejte každému, kdo půjde kolem.


Lev: 

Vydržíte podstatně víc, než jste si dosud mysleli. Na dnešek můžete klidně naplánovat i hodně náročnou horskou túru. Zvládnete ji bez problémů.


Panna: 

O vaše nápady sice nikdo nestojí, ale to vás nesmí rozhodit. Když je budete pořád dokola opakovat, určitě se najde někdo, koho upoutají a zaujmou.


Váhy: 

To, co si myslíte, nemusíte nikomu zdůvodňovat ani vysvětlovat. Na každého, kdo se na něco takového zeptá, se podívejte tak, aby sám rychle zmlkl.


Štír: 

Další den, kdy své názory nejen představíte, ale i prosadíte. Zejména kolem poledne, kdy vrcholí konjunkce Luny s Merkurem, máte v tomto směru zelenou!


Střelec: 

Díky trigonu Marse se Saturnem máte dostatek energie a jste vytrvalí. Odstartujte to, na čem vám záleží, a co potřebujete dotáhnout do zdárného konce!


Kozoroh: 

Všechno se vyvíjí přesně tak, jak má. Večer se můžete sice dozvědět o jistých překvapivých skutečnostech, ale i ty dokážete zapracovat do svých plánů.


Vodnář: 

Veškeré zařizování nechte na miláčkovi. S pomocí trigonu mezi Marsem a Saturnem to zvládne tak, že vám nebude, než mu vyjádřit svůj upřímný obdiv!


Ryby: 

Při Luně ve svém partnerském sektoru studujte nálady svého partnera. Když se do nich netrefíte, může se urazit, a vy nebudete vědět, co se stalo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner