Denní horoskop 24.02.2018

Beran: 

Opravdu je zbytečné, abyste si přidávali víc práce, než je nutné. Pro návštěvu nemusíte vařit. Stačí, když jí podáte kávu a talířek oplatků.


Býk: 

Pozor si dávejte zejména při tanci. Z obyčejného sklouznutí po parketu může být návštěva chirurgické pohotovosti a hodně nepříjemný zbytek večera.Blíženci: 

Opravdu nesnášíte, když vás do něčeho cpou násilím. S člověkem, který se o to pokusí, si to vyřešíte tak rázně, že se vám za to nakonec i omluví.


Rak: 

V žádném případě neseďte doma! Dnes bez problémů dokážete harmonicky spojit intenzivní pohyb, zaslouženou relaxaci a ještě si vychutnat dobré jídlo.


Lev: 

Jen tak mezi řečí se na rodinných akcích dozvíte spoustu věcí. Díky povídavé babičce budete mít konečně jasno v tom, co pro vás dosud bylo záhadou.


Panna: 

Postoj k zásadním životním otázkám neměňte. Důsledný přístup se vám vyplatí. Navíc budete dobrým příkladem správného chování dětem a třeba i vnoučatům.


Váhy: 

Marně přemýšlíte, po kom vaše děti vlastně jsou. Na rozdíl od vás se radostně vrhají do každého rizika a všechno jim vychází ještě lépe než dobře.


Štír: 

Opravdu nemusíte doma všechno dělat sami! Kdybyste se rozhodli, že si letos na jarní umytí oken najmete specializovanou firmu, bylo by to rozumné.


Střelec: 

Hlavně se zbytečně nestarejte! Když při dnešní Luně ve svém partnerském sektoru necháte všechno na miláčkovi, bude to pro vás i pro něj lepší.


Kozoroh: 

Mluví se víc, než jste zvyklí. Když chcete a potřebujete obhájit svůj názor, musíte se překonat, zvýšit hlas a začít argumentovat stejně ostře.


Vodnář: 

Nejlepší relaxaci prožijete v kuchyni. Nejdříve vyhoďte všechny, co tam nemají co dělat. Pak se vrhněte na vaření podle nového receptu. Úspěch je jistý!


Ryby: 

Než se rozhodnete, že do něčeho investujete, pořádně to promyslete. A když zjistili, že na to nestačíte, požádejte o pomoc někoho, kdo se v tom vyzná.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner