Denní horoskop 27.04.2018

Beran: 

Láskyplnému tlaku svého partnera neodoláte. Můžete se mu sice snažit vysvětlit, že po vás chce něco nemožného, ale nakonec se mu stejně podřídíte.


Býk: 

Bývalou lásku si vyloženě vychutnáte. Když vám začne povídat, jak je to bez vás zlé, můžete jí s úsměvem sdělit, že vy si v tomto směru nestěžujete.Blíženci: 

Konečně přichází víkend! Při Luně ve Vahách se s partnerem bez problémů domluvíte na všem potřebném včetně toho, jak a za kolik dnes nakoupíte.


Rak: 

Všechno je trochu složitější, než se ještě včera zdálo. Musíte couvnout, podívat se na to, co se děje, z jiného úhlu a až pak se rozhodnout, kudy dál.


Lev: 

Je potřeba, abyste mluvili a hájili své názory. Pokud vás čeká soud nebo nějaké jiné podobné jednání, bát se nemusíte. Zvládnete ho naprosto dokonale.


Panna: 

Ke starým rozporům se nevracejte. Rodiče mají sice dojem, že byste si měli udělat jasno, ale vy chápete, že byste hovorem situaci jen zkomplikovali.


Váhy: 

Při Luně ve vašem znamení budete náladovější, než obvykle. Když ještě navíc budete chtít stihnout deset věcí najednou, atmosféru to ještě zhorší.


Štír: 

V práci jedete z posledních sil. Navíc můžete mít problémy s bolestí hlavy. Proto bude lepší, když z práce domů nepůjdete pěšky,ale objednáte si odvoz.


Střelec: 

To, že jste měli na prodloužený víkend něco v plánu, nic neznamená. Hrozí, že onemocní děti, a vy budete muset své záměry od základů změnit.


Kozoroh: 

To, že se vám do ničeho nechce, je naprosto přirozené. V práci na vás všichni hází své problémy, a nechápou, že i vy máte své vlastní hranice.


Vodnář: 

Na sliby se moc nespoléhejte. Všechno, co si dokážete zařídit sami, taky sami udělejte. Nebudete pak muset dohánět to, co vám slíbili a nesplnili.


Ryby: 

O úspěchu, který máte rozpracovaný, nahlas raději nemluvte. Miláčka překvapte až ve chvíli, kdy budete vědět, že jste své vysněné místo získali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner