Denní horoskop 18.12.2017

Beran: 

Veškerá seznámení probíhají v tempu téměř expresním. V minutách se musíte rozhodnout, zda daného člověka chcete poznat blíž, nebo ho necháte jít.


Býk: 

Zatímco ostatní skoro blázní, vy si užíváte poslední adventní týden. Odpoledne klidně vyrazte na přátelské posezení. Proběhne v klidu a bude fajn.Blíženci: 

Novoluní v partnerském sektoru vám přinese spoustu překvapení. S údivem zjistíte, že váš miláček je daleko rafinovanější, než jste si dosud mysleli.


Rak: 

Hlavně si doma vymezte své místo na slunci! Miláček vám bude do všeho mluvit a vy mu musíte vysvětlit, že by se měl starat především o své záležitosti.


Lev: 

Všechno, do čeho se pustíte, se vám daří jedna radost. Kolem poledne vás sice něco zdrží, ale to už máte takový předstih, že vám to nevadí.


Panna: 

Nepříjemné hovory se dál odkládat nedají. Dejte se do nich! Proběhnou tak hladce, že se až budete divit, proč jste se jich vlastně tolik báli.


Váhy: 

V práci klidně upozorněte na práci, která by se do svátků měla udělat. Předejdete tak zbytečným zmatkům, které by ve druhé polovině týdne vypukly.


Štír: 

Musíte se změnit v detektiva. Jen tak přijdete na to, co se v práci vlastně děje, a pochopíte, co musíte dělat, abyste z toho získali co nejvíce.


Střelec: 

Veškeré omluvy přijímejte bez komentáře. Můžete si sice říkat, že je ten druhý vážně nemyslí, ale protože mu to dokázat nemůžete, raději mlčte.


Kozoroh: 

Počítejte s velmi zajímavými sny. Poselství, které k vám při novoluní ve vašem sektoru tajemství vysílají, byste rozhodně neměli brát na lehkou váhu.


Vodnář: 

Ke kamarádům, které máte, přibude ještě jeden. Půjde o člověka, s nímž mluvíte deset minut, a přesto máte pocit, že se spolu znáte celý život.


Ryby: 

Hlavně si toho neplánujte zbytečně moc! Ve Střelci probíhá novoluní a vy toho budete mít až nad hlavu i bez toho, že byste dělali něco navíc.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner