Denní horoskop 27.06.2017

Beran: 

Kamarádovi, který se potácí mezi velkým a ještě větším průšvihem, nepomůžete. Můžete mu však uvařit kafe a ujistit ho, že se situace změní k lepšímu.


Býk: 

Další den, kdy nemůžete poslat do háje ani ty, kteří si to zaslouží. Za své pracovní sebeovládání si dopřejte malou odměnu, ať se máte na co těšit.Blíženci: 

Jsou věci, na které peníze nemáte. Vám samotným to nevadí, ale váš miláček se tváří jako dítě, kterého svět připravuje o všechny zasloužené radosti.


Rak: 

Vzhledem ke kvadratuře Merkura s Jupiterem hrozí, že budete mluvit víc, než je třeba. Nad každou větou se zamyslete a pak si ji raději nechte pro sebe.


Lev: 

Pro miláčka omluvy nevymýšlejte a nehledejte. To, co udělal, bylo proti všem vašim dohodám, a on se to taky velice době uvědomoval a uvědomuje.


Panna: 

Reakce vašich kamarádů jsou nepředvídatelné. Rozčilí se kvůli tomu, co nechtějí poslouchat, a vy jim marně vysvětlujete, že se hněvají pro pravdu...


Váhy: 

Auto, jež vezete před dovolenou do servisu, vyžaduje větší zásah, než jste plánovali. Naštěstí nepospícháte, takže expresní příplatek platit nemusíte.


Štír: 

Jsou lidé, kteří mají pocit, že jste na světě proto, abyste jim ulehčovali život. Jindy jim i vyhovíte, ale dnes byste měli myslet hlavně na sebe.


Střelec: 

Opravdu není důvod, abyste vycházeli vstříc lidem, kteří pro vás nic dobrého neudělali. Vsaďte na zdravé sobectví a nejdříve ošetřete vlastní zájmy.


Kozoroh: 

Kvadratura mezi Merkurem a Jupiterem je opravdu náročná. Přiletí vám spousta novinek, a vy nevíte, které věřit máte, a která se vážně brát nedá.


Vodnář: 

Miláček mluví, vy posloucháte a kýváte hlavou. Máte zkušenosti a víte, že si později uděláte to, co chcete. On si pak na své pokyny ani nevzpomene.


Ryby: 

Změňte názor! Když to, co máte nachystané k vyhození, nafotíte a dáte na sociální sítě, ušetříte si práci s odvozem a ještě docela slušně vyděláte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner