Co vám sluší.... štíři

Žena ŠtírKdyž se řekne Štír, představíme si oslňující kamennou tvář, na které nevidíte záblesk mimiky. Ano, přesně to je Štír. Vodní znamení podpořeno planetou Pluto. Lidé milující rozkoš, sex, tajemství a zvláštní věci. A tyto lidé, milují něco, do čeho ještě nepronikli.

Jsou to lidé až moc inteligentní a nic před nimi neschováme. Každý boj a výzvu přijmou a právě štíři jsou velkými bojovníky. Tak je to i s módou a oblékáním. Štíři milují lehkost a praktičnost, ale i extrémy. Dávají přednost barvě země, milují všechny odstíny hnědé a fialové, která je dokáže uchvátit a to ve všech odstínech.

Žena Štírka by měla dávat přednost červené, moc jí sluší a je barvou sexu, ženskosti. V kombinaci s černými vlasy a módními hodinkami je to úchvatná žena. Nikdy jí neříkejte, co si má vzít na sebe.

Žena znamení štír má totiž jasný úsudek a bystrou mysl, která vždy ví, co si má vzít na sebe. Tato žena také dokáže oslnit svými botami. Sluší jí podpatek a zdobené boty.

Chlap Štír naopak vyznává smyslnost a miluje něco originálního, leč také v barvě země. Sluší mu kůže i manšestr. Milují ocel, možná proto je nejvíce Štírů lékařů, nicméně ocel jim sluší i na ruce. Ženy by měli v případě zájmu volit ocel s rubínovými kameny. Dodají jí mocnost a krásu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner