Alternativní medicína vás uvede do harmonie

Alternativní medicínaZanedbávat sebe samotnou se nevyplácí. Je třeba si hýčkat jak duši, tak i tělo, obojí totiž spolu úzce souvisí. Proto je třeba věnovat pozornost svému tělesnému i duševnímu zdraví. Jsou věci, na které klasická medicína nestačí. Není řešením vzít si tabletku a čekat, že problém po ní přejde. Souvislost tělesného a duševního zdraví je mnohem hlubší a složitější.

Tabletka jenom potlačí příznaky

Klasická západní medicína má moderní diagnostické metody prováděné různými přístroji. Umí přečíst naše tělo do těch nejmenších detailů. Bohužel s těmito dopodrobna vypracovanými výsledky často vůbec neumí pracovat. Neumí spojovat věci do souvislostí, chápat logické návaznosti mezi jednotlivými orgány, vyvozovat z jednoho problému další. Současní lékaři jsou často tak velcí specialisté, že vnímají jenom izolovaně svoji jednu specializaci a už nejsou schopni registrovat okolí a medicínu jako celek, který spolu souvisí. Mnohdy tak jediné, co ve skutečnosti umí, je, předepsat tabletku. Tou ale neřeší problém, pouze potlačí jeho příznaky.

Naslouchejte signálům těla

Proto přichází na řadu i takzvaná alternativní medicína. Vychází z přírodních prostředků, snaží se na člověka dívat jako na celek, tedy nejenom na hmotné tělo, ale i duši. Chce přivést obojí do rovnováhy s minimálními zásahy a bez nutnosti užívat nákladnou chemii a stát se tak vlastně závislým na lécích. Existuje mnoho cest, jakými se vydat. Lidoví léčitelé upozorňují na to, že nerovnováha v těle se projevuje nemocí, tělo nám tímto způsobem chce něco říci. Je potom na nás, zda jsme ochotni tomuto signálu naslouchat. Proto právě alternativní medicína je často cestou, jak se učit rozumět svému tělu a jeho projevům. Nebojte se tedy získat o alternativní medicíně informace a zkusit s ní pracovat. Sami se pak rozhodnete, jestli vám bude vyhovovat, nebo nikoli.

Alternativní medicína aneb léčba těla i duše využívá i moderní způsoby

I čínská medicína, která je západním světem považována za alternativní, ovšem má moderní diagnostické přístroje. Jak fungují? Například dostanete na hlavu velká sluchátka. Ta pomocí magnetických induktorů odečítají hodnoty vašeho magnetického vlnění.

Energetická nerovnováha napoví, kde je problém

Proces měření probíhá určitou dobu, obvykle minimálně deset minut. Hodnoty se ukládají v počítači, kde se také porovnávají s určitou normou, jakýmsi etalonem odpovídajícím zdravému lidskému tělu. Potom dostanete výsledek celého procesu. Vidíte, které orgány jsou podle naměřených hodnot v určité nerovnováze, z toho také vyplývá další směr léčby. Je to právě čínská medicína, stará více než 5000 let, která upozorňuje na to, že nemoci způsobuje právě energetická nerovnováha v lidském těle, a ta je během měření zachycena. Můžete tak nejenom nemoci léčit, ale také jim předcházet. Energetické nesrovnalosti vám totiž názorně ukážou, kde se v brzké době může objevit problém.

Biorezonance přináší pohodu a teplo

Následná terapie potom vychází z principů biorezonance (frekvenční terapie pomocí určitých vlnových délek). Velmi zjednodušeně řečeno jde o to, rozladěné nástroje opět vyladit do optimální podoby. Díky tomu pomůžete jednotlivým orgánům a v celkovém součtu i lidskému tělu jako takovému. Biorezonanční procedury mají různou podobu. Například držíte elektrody v podobě válečků, pozorujete průběh barevných křivek na plazmové obrazovce a držíte ruku na kouli, kde cítíte teplo, energii o určitých frekvencích. Vždy se jedná o přenos energie, která má vaše tělo nastartovat, oslabené orgány vrátit na jejich správnou frekvenci. Dá se to přirovnat k ladění velkého orchestru klasické hudby.

Jaký máte z biorezonanční léčby pocit? Většinou cítíte chvění, teplo, příjemné hřejivé okamžiky. Rozhodně není od věci alternativní směry vyzkoušet a pozorovat, zda vám přinesou úlevu. Klasická medicína totiž neřeší příčiny, ale obvykle jenom odstraňuje následky. Nespoléhejte proto jenom na ni alternativní způsoby léčby mohou rozšířit vaše obzory a přinést

SMS Věštba
SMS Výklad / banner